Home Jeugd U13
U13 (2018-2019) Afdrukken


Technische staf seizoen 2018-2019

Trainer Andy Arys
Afgevaardigde Chris Vandenborre

Competitiekalender seizoen 2018-2019

EERSTE RONDE
Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Uitslag Verslag
01/09/2018 13u30 DKW EVERGEM FC EKSAARDE 1 - 3 gewonnen verslag
08/09/2018 09u30 FC EKSAARDE URSEL 8 - 5 gewonnen verslag
15/09/2018 09u30 FC EKSAARDE ST-DENIJS A 0 - 8 verloren verslag
23/09/2018 10u45 Ex.MARIAKERKE A FC EKSAARDE 2 - 2 gelijkspel verslag
29/09/2018 09u30 FC EKSAARDE ST. LAUREINS 4 - 3 gewonnen verslag
06/10/2018 12u00 KAA GENT FC EKSAARDE ng gewonnen
13/10/2018 09u30 FC EKSAARDE SLEIDINGE 1 - 8 verloren verslag
20/10/2018 09u30 FC EKSAARDE DKW EVERGEM 2 - 2 gelijkspel verslag
27/10/2018 10u00 URSEL FC EKSAARDE 1 - 4 gewonnen verslag
03/11/2018 10u30 ST-DENIJS A FC EKSAARDE 8 - 3 verloren verslag
10/11/2018 09u30 FC EKSAARDE Ex.MARIAKERKE A 2 - 3 verloren
18/11/2018 11u00 ST-LAUREINS FC EKSAARDE 6 - 1 verloren
24/11/2018 09u30 FC EKSAARDE KAA GENT ng gewonnen
01/12/2018 13u30 SLEIDINGE FC EKSAARDE 3 - 4 gewonnen



TWEEDE RONDE
Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Uitslag Verslag
12/01/2019 09u30 FC EKSAARDE HRS HAASDONK 0 - 6 verloren
19/01/2019 13u30 KVKS MELSELE B FC EKSAARDE 3 - 0 verloren
26/01/2019 09u30 FC EKSAARDE SP ST NIKLAAS C 5 - 3 gewonnen
02/02/2019 10u00 FCDKG BEERVELDE FC EKSAARDE 7 - 4 verloren
09/02/2019 09u30 WAASLAND BEVEREN D FC EKSAARDE 3 - 8 gewonnen
16/02/2019 09u30 FC EKSAARDE KFC HEIKANT ZELE 4 - 4 gelijkspel
23/02/2019 11u30 KSCDS MOORSEL FC EKSAARDE 5 - 3 verloren
09/03/2019 14u00 HRS HAASDONK FC EKSAARDE 1 - 6 gewonnen
16/03/2019 09u30 FC EKSAARDE KVKS MELSELE B 3  - 6 verloren
23/03/2019 10u00 SP ST NIKLAAS C FC EKSAARDE 2 - 3 gewonnen
30/03/2019 09u30 FC EKSAARDE FCDKG BEERVELDE 3 - 2 gewonnen
06/04/2019 09u30 FC EKSAARDE WAASLAND BEVEREN D 5 - 1 gewonnen
13/04/2019 10u00 KFC HEIKANT ZELE FC EKSAARDE 6 - 7 gewonnen
27/04/2019 09u30 FC EKSAARDE KSCDS MOORSEL ... - ...
 

BBQ

bbq2019.jpg

Tappers en scheidsrechters

lijsttapscheids.png

FCE op Facebook

Derde provinciale E

# Team WG PTN
1 Yellow Blue SK Beveren 24 57
2 Kallo 24 52
3 FC Moerbeke 24 39
4 Oudegem 24 39
5 Sportkring Kemzeke 24 39
6 FC Eksaarde 24 38
7 Melsele B 24 36
8 St.Pauwels 24 36
9 Meerdonk 24 30
10 Rangers Opdorp 24 29
11 VK.Robur B 24 27
12 SK Gerda 24 26
13 Klinge 24 26
14 SKB.St.Niklaas 24 24
15 Tielrode 24 20
16 Bosdam Beveren 24 19

Bezoekers

We hebben 27 gasten online

Voetbalweer



Alle rechten voorbehouden - FC Eksaarde © 2018