Home
FC Eksaarde
Luc De Maesschalck: 'Behoud doet evenveel deugd als titel' PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door webteam   
dinsdag 28 maart 2017 18:59
Na de overtuigende 3-0-thuiszege tegen Cercle Melle kon Eksaarde zich verzekeren van een verlengd verblijf in derde provinciale. Op en rond het veld was meteen duidelijk dat de opluchting heel groot was. Ook voorzitter Luc De Maesschalck glunderde en stond ons even te woord na de wedstrijd. "In feite is de opluchting nu even groot als een titel pakken. We hebben hier een heel seizoen naar gewerkt en dat het dan nu lukt, geeft voldoening. Het was een heel moeilijk seizoen. Veel blessures, scoringsproblemen, pech... Maar nu zijn we wel wat euforisch na de redding op twee wedstrijden van het einde, ja" klinkt het bij de FCE-voorzitter.
 
WEDSTRIJDEN WEEKEND 25/03/17 TEM 25/03/17 PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door Luc Mulle   
vrijdag 24 maart 2017 21:24

Eerste Elftal : thuis tegen Cercle Melle op zondag 26/03/17 om 15H00 : verzamelen terrein : 13H45
De Backer Sven, Bauwens Ruben, Ouahamdi Khalid, De Koning Bart, Van Laere Koen, Boon Pieterjan, Heungens Daan, De Maesschalck Jarno, Van Hese Pascal, Verniers Isaaac, Lagaet Ruben, Rombaut Siebe, De Loose Sebastian, Munghen Jonas en nog één speler aan te duiden na wedstrijd reserven.

A-Reserven : verplaatsing naar Cercle Melle op zaterdag 25/03/17 OM 16H30 : vertrek canontine : 14H30 of op terrein Melle : 15H15
Rombaut Siebe, Ryckaert Aaron, Heirman Djork, Van Damme Kevin, De Meyer Chris, Roossens Jonas, Schamphelaere Jaron, Verstichel Jan, Timmerman yannick, Dermul Jonas, van Damme Kenneth, Van Rostenberghe Jens, Van Poucke Robin.

Beloften : thuis tegen PD Kruibeke op zaterdag 25/03/17 om 15H00 : verzamelen terrein : 14H00
Buyle Hannes, Schatteman jenno, Hillaert Jorn, D'Hont Hans, De Groeve Jarik, De Roover Mathias, D'Hont Sander, Daelman Carlo, Smet Tim, Baecke Cédric, Enriquez Alan, Bauwens Pieter, Bulens Jelle, Van Rostenberghe Jens.

 
WEDSTRIJDEN WEEKEND 18/03/17 TEM 19/03/17 PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door Luc Mulle   
vrijdag 17 maart 2017 20:58

Eerste elftal : verplaatsing naar HT Zwijnaarde op zondag 19/03/17 om 15h00 : verzamelen lokaal : 13h10 of op terrein Zwijnaarde : 13h45
Bauwens Ruben, Boon Pieterjan, Cassier Nicolas, De Backer Sven, De Maesschalck Jarno, Heungens Daan, Lagaet Ruben, Ouahamdi Khalid, Van Hese Pascal, Van Laere Koen, Verniers Isaac, De Koning Bart, Van Damme Kevin, Tollenaere Nils.

A-reserven : thuis tegen HT Zwijnaarde op zaterdag 18/03/17 om 15h00 : verzamelen terrein : 13h45
Rombaut Siebe, Ryckaert Aaron, De Meyer Chris, Roossens Jonas, Verstichel Jan, Heirman Djork, Schamphelaere Jaron, Dermul Jonas, Timmerman Yannick, Van Daele Ken, Van Poucke Robin, Van Damme Kenneth, Munghen Jonas

 
Selecties weekend 12 & 12 maart 17 PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door T1 Jo Clauwaert   
vrijdag 10 maart 2017 14:38

Eerste elftal: Thuis tegen Heusden, zondag 12 maart 17 om 15.00u.
Op het terrein: 13.45u.
Bauwens Ruben, Boon Pieterjan, Cassier Nicolas, De Backer Sven, De Koning Bart, De Maesschalck Jarno, Van Hese Pascal, Heungens Daan, Lagaet Ruben, Munghen Jonas, Ouahamdi Khalid, Rombaut Siebe, Van Laere Koen, Verniers Isaac + nog 1 aan te duiden speler.

A-RESERVEN : VERPLAATSING NAAR HEUSDEN OP ZATERDAG 11/03/17 OM 15H00 VERZAMELEN CANONTINE : 12H45 OF OP TERREIN HEUSDEN : 13H45
Rombaut Siebe, Ryckaert Aaron, Van Damme Kevin, Heirman Djork, De Meyer Chris, Roossens Jonas, Tollenaere Nils, Schamphelaere Jaron, Van Damme Kenneth, Van Daele Ken, Timmerman Yannick, Verstichel Jan, Cool Nico, De Roover Mathias.

BELOFTEN : THUIS TEGEN HOOGEINDE OP ZATERDAG 11/03/17 OM 15H00
VERZAMELEN TERREIN : 14H00
Baecke Cedric, Van Audenaerde Tymen, Schatteman Jenno, Smet Tim, Hyde Nils, D'Hont Hans, Bulens Jelle, Hillaert Jorn, Daelman Carlo, Van Rostenberghe Jens, Van Damme Ward, Dermul Jonas, Van Poucke Robin, De Groeve Jarik.

 
Selecties weekend 4 & 5 maart 2017 PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door T1 Jo Clauwaert   
vrijdag 03 maart 2017 10:27

Eerste elftal: Uit naar Lochristi B, zondag 05 maart 17 om 15.00u.
Vertrek Canontine: 13.30u. Op het terrein: 13.45u.
Bauwens Ruben, Boon Pieterjan, Cassier Nicolas, De Backer Sven, De Koning Bart, De Maesschalck Jarno, De Loose Sebastian, Heungens Daan, Lagaet Ruben, Munghen Jonas, Ouahamdi Khalid, Rombaut Siebe, Van Damme Kevin, Van Laere Koen, Verniers Isaac.

A-RESERVEN : THUIS TEGEN LOCHRISTI OP ZATERDAG 04/03/2017 OM 15H00.
VERZAMELEN TERREIN : 13H45
Buyle Hannes, Verstichel Jan, Heirman Djork, De Meyer Chris, Ryckaert Aaron, Schamphelaere Jaron, Roossens Jonas, Cool Nico, Doggen Davy, Timmerman Yannick, Van Daele Ken, De Roover Mathias, De Smedt Paavo.


 
« StartVorige12345678910VolgendeEinde »

Pagina 1 van 124

Derde provinciale B

# Team WG PTN
1 Mariakerke 28 72
2 VC Zwijnaarde 28 57
3 Laarne-Kalken 28 50
4 Zaffelare A 28 49
5 VSV Gent 28 44
6 Destelbergen 28 41
7 Cercle Melle 28 41
8 St. Muide Gent 28 38
9 HT Zwijnaarde 28 38
10 Sint-Denijs 28 36
11 Eksaarde 28 34
12 Wachtebeke 28 34
13 Daknam 28 29
14 Heusden A 28 26
15 Lochristi B 28 22
16 Vinderhoute 28 5

Voetbalweer

Webbeheer



Bezoekers

We hebben 8 gasten online


Alle rechten voorbehouden - FC Eksaarde © 2012